Dace Dambe
Vēlējos vēlreiz izteikt kompilmentus par kosmētiku. Manai ādai tā ļoti, ļoti pat patīk un kopš pērnās Baltic Beauty izstādes es esmu tai uzticīga. :)Ieva Ērgle
Šobrīd lietoju trīs Fitodroga produktus. Sejas toniku, Oxygen sejas krēmu un Oxygen acu krēmu. Pirmais kompliments ir par izvēlēto iepakojumu. Dozators ļauj man lietot krēmu tieši tik daudz cik vajag, un ne vairāk. Nav jādomā, ka paņēmu ar pirkstu vairāk un atpakaļ to likt noteikti negribētos. Produkts paliek noslēgts un tas man ļauj būt pārliecinātai par ilgstošu kvalitāti. Sejas toniks ir ar patīkamu, neuzbāzīgu aromātu, un labi notīra manu sejas ādu. Dekoratīvo kosmētiku nelietoju daudz, bet divreiz dienā seju notīru un tā kļūst atsvaidzināta . Līdz šim acu krēmus nelietoju, jo man ir ļoti jūtīgas acis un tās stipri asaro, ja kaut kas tajās iekļūst. Bet lietojot šo acu krēmu, šādu reakciju nejūtu. Krēms nav taukains, viegli uzklājas un nekairina. Bet pats patīkamākais manā ieguvumā ir sejas krēms. Tam ir burvīga tekstūra un pilnīgs maigums. To uzklājot, liekas esmu uzlikusi aizsardzības slānīti, kas pēc dažām minūtēm jau ir iesūcies ādā un nerada sajūtu, ka būtu kaut kas par daudz. No rīta pamostoties- sejas āda nav izsalkusi, tā nav sausa.Dace Daukste
Paldies Jums par izcilu kosmētiku! Es acu krēmu nīdēja, esmu atradusi savu ideālo, viegls lietošanā, gan struktūrā un sajūtās. Lai uzvaras ceļš turpinās ar jauniem un izciliem produktiem!

Sabīne Štrausa 
Pagājušajos Ziemassvētkos draudzene man uzdāvināja šo to no FitoDroga, tā mēs iepazināmies, jāsaka, pavisam nejauši. Bet nu, kad izlietotas jau vairākas pudelītes un pasūtītas nākamās, varu droši teikt, ka patīk un der manai jutīgajai un diezgan cimperlīgajai ādai. Tādēļ nolēmu padalīties savā pieredzē.

FitoDroga krēmi labi mitrina, bet nepadara ādu taukainu, tā jūtas viegli un elpo, bet tiek pabarota. Patīk gandrīz neesošais aromāts, arī izdevīgie tilpumi un labās cenas! Nesen sāku lietot arī jauno serumu (uz nakti) un acu krēmu - iespaidi tik pat pozitīvi kā par sejas krēmiem! Pie seruma tekstūras nedaudz jāpierod, bet āda no rīta ir smuki gluda. Man prieks, ka latviešiem ir izdevies radīt tik foršu kosmētikas zīmolu un es, esot te - Nīderlandē - varu nomainīt savus sejas krēmus no visādiem populārajiem zīmoliem tieši uz FITODROGA.
🥰


Gunta, 49 gadi
„Fitodroga” kosmētikas koncepcija un apraksts rosināja interesi un uzticēšanos.
Pirmo atvēru pretnovecošanās acu krēmu. Tam ir viegla, zīdaina tekstūra, krēms labi klājas un uzsūcas un tam ir interesanta, neatpazīstama smarža. Pēc tam, ielūkojoties aprakstā, izlasīju, ka krēma sastāvā ir bērza melnās piepes (čagas) ekstrakts un komplekss Pentavitin, kas arī satur dabiskas vielas. Iespējams, tas arī veido šo neitrālo, varbūt nedaudz saldeno aromātu. Uz etiķetes izlasīju vēl papildu informāciju, ka krēma sastāvā ir arī kāda Alpu auga ziedu ekstrakts. Acu krēmu lietoju vakaros un rītos, bet dažkārt, mājās esot, arī dienas laikā, kad gribējās kādu uzmundrinājumu ādai. Krēms pildīts 30 ml tilpuma trauciņā ar dozatoru. Salīdzinot ar ierastajiem 15 ml, kas ir populārs acu krēmu tilpuma standarts, tas ir dāsni un produkta  izvēli veicinoši. Acu krēms sniedz gan tūlītēji patīkamu sajūtu, gan, domāju, palīdz uzturēt ādas elastību. Vismaz tā liekas! :) Katrā ziņā acu krēma lietošana man ir rutīna, bet nedaudz citādāk bija ar otru „Fitodroga” testa produktu – B3 vitamīna serumu. Neesmu serumu liela pazinēja un fane. Dažkārt liekas, ka serumi prasa lielāku piesardzību un izpratni to pielietošanā.
„Fitodroga” serums ir iepildīts tādā pašā 30 ml flakonā, kura atturīgais dizains ir patīkams. Pats serums ir caurspīdīgs, iedzeltens šķidrums, kas sākumā šķiet nedaudz lipīgs, bet pārsteidzoši ātri uzsūcas ādā un neatstāj nekādas pēdas, vien pavisam vieglu, arī grūti aprakstāmu aromātu. Laikam seruma labais ādas atjaunošanas darbiņš ir sācies! To uzliku pārējai sejas ādai un kaklam, izņemot acu zonu. Tas arī norādīts pamācībā – nelietot acu un gļotādas tuvumā! Jādomā, serums ir gana stiprs, bet ādai nekādas kairinošas sajūtas nesagādā. Uz etiķetes var izlasīt, ka šis dudzfunkcionālais serums uzlabo ādas toni un struktūru, regulē tauku dziedzeru darbību, vizuāli samazina poras. Arī šā krēma sastāvā ir bērza melnās piepes (čagas) ekstrakts. Pēc seruma uzsūkšanās āda nav taukaina. Rekomendēts to lietot pirms nakts krēma uzklāšanas. Apskatījos, ka „Fitodroga” nepiedāvā speciālu nakts krēmu sejas ādai, bet viens no līnijas krēmiem –  pretnovecošanās sejas krēms – varētu būt labs tupinājums vakara rituālā. Diemžēl tā nav manā rīcībā, tāpēc izmantoju cita zīmola nakts krēmu. Liekas, ka šī kombinācija der manai sejas ādai, un ar lietošanas rezultātu esmu apmierināta – āda kļuvusi elastīgāka, maigāka. Serums esot jālieto kursa veidā. 

Sendija, 47 gadi
Par cik pārstāvu skaistumkopšanas nozari, man ir svarīgi būt lietas kursā par nozarē aktuālo, notiekošo, jaunumiem produktos un tehnoloģijās. Arī tīri sievišķīga interese vada mani regulāri pārskatīt jaunumus, ko piedāvā portāls medicine.lv. Tā lasot ieinteresēja testējamie produkti, ražoti tepat, Latvijā – FITODROGA DERMOCOSMETIC.   
    

Testēšanu sāku ar  FITODROGA DERMOCOSMETIC VITAMINE B3+ serumu sejai. Uzreiz saku, ka serumi sejai vispār pēc būtības ir ļoti delikāta lieta katrai sievietei. Serums ir ļoti spēcīgs kosmētikas līdzeklis, jo satur spēcīgas un koncentrētas aktīvās vielas. Tā iemesla dēļ to nelieto ikdienas kopšanā, bet kā rituālu kādu laiku vai nedēļā pa reizei. Tūbiņai ir perfekts dozators, izspiežas sejas noklāšanai nepieciešamais daudzums. Tas ir causpīdīgs, želejveida, ar izteikti delikātu un vieglu aromātu. Uzklājas patīkami vienmērīgi, nekur nerodas kunkuļi, nav asas un uzbāzīgas smaržas. Manai sejai šis serums ļoti patika. Lietoju pirms nakts krēma uzklāšanas.
Otrs testējamais produkts  FITODROGA DERMOCOSMETIC ANTI AGE ACU KRĒMS. Produkta tūbiņa tāda pati, kā otram produktam, no dozatora izspiežas noteikts daudzums acu krēma, kā pertekti pietiek, lai uzklātu zem abām acīm. Man īstenībā pietika viegli pārvilkt pāri arī lūpām. Kā zināms, āda uz lūpām un zem acīm ir līdzīga – plāna un jutīga un prasa īpašas rūpes. Man ļoti patika sajūta pēc šī pretnovecošanās acu krēma lietošanas. Tam ir arī vērtīgs sastāvs, olīvu skvalāns, kurš nodrošina ilgstoši mitrinātu ādu.
Protams, krēmu un serumu piedāvājums mūsu tirgū ir milzīgs un sieviešu apjukums iegādes brīdī ir saprotams. Tomēr es iesaku, pirmkārt, iegādāties pie mums, Latvijā, ražotus kosmētikas līdzekļus. Un ja vēl piedevām klāt nāk augstas kvalitātes izejvielas, patīkami un delikāti aromāti, tad es rekomendēju un iesaku sejas kopšanā izmantot un lietot  FITODROGA DERMOCOSMETIC ANTI AGE ACU KRĒMU UN  VITAMINE B3+ serumu sejai.

Marta, 43 gadi
Mēs varam lepoties – Latvijas uzņēmums  "Fitodroga" ir radījis inovatīvus produktu, kas satur vairāk nekā 96% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Iepazīstoties ar sejas kopšanas līdzekļu aprakstu, vērtīgajām sastāvdaļām, mani īpaši ieinteresēja augu aktīvo vielu komplekss PENTAVITIN, kas nodrošina ilgstošu mitrināšanu ādas dziļākajos slāņos. Pēc  saulainās vasaras mana sejas āda bija gan nosauļojusies, gan arī bija parādījušies mazāki un divi lielāki pigmenta plankumi. Mana sejas āda ir kļuvusi sausāka un, vēl rūpīgāk apskatot, arī parādījušās sīkas mīmikas krunciņas. Arī acu zonā ir mazas krunciņas, tumši loki un no rītiem mēdz arī būt piepampums. Jātzīstas, ka pirms tam nebiju lietojusi speciālu krēmu acu zonas kopšananai. Tagad tas man ir ļoti svarīgi un piekrītu, ka pareiza acu krēma izvēle ir ilgtermiņa ieguldījums koptas ādas uzturēšanā.

FITODROGA DERMOCOSMETIC acu krēma un sejas seruma vizuālais noformējums gaumīgs, pārdomāts. Abi sejas kopšanas līdzekļi ir vienādās, nelielās plastsmasas pudelītēs, ar kvalitatīvu dozatoru neliela krēma daudzuma izspiešanai, kas ir īpaši svarīgi, lietojot acu krēmu. Ļoti ērti paņemt līdzi, dodoties komandējumā. No sākuma bija priekšstats, ka pudelītes ir pārāk nelielas, taču lietojot sapratu, ka sejas serumam un īpaši acu krēmam ir vajadzīgs neliels krēma daudzums.
Abus sejas kopšanas līdzekļus lietoju no rīta un vakaros, uzklājot uz attīrītas sejas ādas. ANTI AGE acu krēms  ir ļoti maigas, zīdainas tekstūras, un aromāts ir patīkams, viegls, gaistošs – kā ļoti kvalitatīvai kosmētikai. Acu krēmu viegli uzklāju uz attīrītas sejas jutīgajā acu zonā. Krēms ir tik maigs un pilnībā uzsūcas ādā, un pietiek ar ļoti nelielu krēma pilīti. Uzreiz var sajust, cik āda kļūst labi mitrināta un bagātināta ar tai nepieciešamo.
FITODROGA DERMOCOSMETIC VITAMINE B3+ serumam sejai arī ir viegla, želejveida tekstūra, kas ir atvēsinoša un atsvaidzinoša, un tieši tāpat aromāts – nemanāms un gaistošs. Serums ļoti labi mitrina un pilnībā uzsūcas sejas ādā. Sajūta ir brīnišķīga, sejas āda ir jūtami atjaunota un piepildīta. Kā jau ieteikts, pēc seruma viegli uzklāju savu sejas krēmu. Jau pirmajā lietošanas reizē sajūtas bija brīnišķīgas, sejas āda bija ļoti labi mitrināta. Pēc pāris nedēļām sejas āda kļuva maigāka, veselīgāka, mirdzošāka, samazinājās pietūkums acu zonā. Pēc mēneša jau ievēroju, ka ir samazinājušies tumšie loki zem acīm un vairs nav vajadzīgs tos nomaskēt ar tonālo krēmu. Vēl mani pārsteidza, ka ir samazinājušies mazie pigmenta plankumiņi un abi lielie ir kļuvuši balāki un vairs nav tik izteikti. Rezultātā ir uzlabojies sejas ādas tonis un mazinājušās sīkās mīmikas grumbiņas uz sejas un arī acu zonā. Sejas āda ir kļuvusi līdzenāka, maigāka un veselīgāka. Saņēmu arī komplimentus no savas ģimenes.
Noteikti iesaku palutināt savu ādu ar FITODROGA DERMOCOSMETIC ANTI AGE acu krēmu un sejas serumu, jo tas ir atbalsts koptas un starojošas ādas uzturēšanā ilgtermiņā! Sirsnīgs paldies mūsu ražotājam "FitoDroga" par šiem brīnišķīgajiem, inovatīvajiem sejas kopšanas līdzekļiem!

Madara, 32 gadi
Izvēlējos testēt šo krēmu un serumu, jo kopju un rūpējos par acu ādu jau priekšlaicīgi. Serumu izvēlējos lietot, jo sastāvā ir niacinamīds, sastāvdaļa, kas kontrolē tauku dziedzerus ādā, sašaurina poru izskatu un samazina iekaisuma pazīmes. Serums ir ļoti viegls un patīkams, klājas ātri un viegli, ātri uzsūcas ādā, neatstāj aiz sevis lipīgu sajūtu. Patīk, ka sastāvs ir ļoti tīrs, bez liekām vielām.
Acu krēms likās ļoti maigs un samtains, ļoti ērti lietojams, ar dozatoru. Konsistence tiešām ir samtaini viegla, patīkama. Neatstāj aiz sevis krēmīgus atlikumus, ja to uzklāj vienmērīgā kārtā.

Zane, 31 gads
Izmēģināju FITODROGA acu krēmu un sejas serumu.
Ļoti patika, kā produkti bija iepakoti – vienkārši un gaumīgi. Abas pudelītes ir miniatūras, taču, ņemot vērā tajās esošā līdzekļa konsistenci, tās vēl pietiks man ilgam laikam, jo vienā reizē vajag pavisam nedaudz acu krēma un seruma.
Grūti pateikt, kas tieši nostrādāja un uzlaboja manas sejas ādas izskatu – acu krēms, serums vai kas cits no manis lietotā atsevišķi vai viss kopā – taču sejas ādas izskats ir krietni mainījies uz labo pusi. Poras ir samazinājušās, ādas virsma ir gludāka, maigāka, patikamāka pieskārienam, šķiet, pat starojošāka. Tomēr par acu krēmu vēlos īpaši uzsvērt, ka tas tik tiešām palīdz mazināt tumšos lokus zem acīm,jo jau pēc mēneša, pētot savu seju gan spogulī, gan jaunākajās bildēs, sapratu, ka loku nav. Acīmredzot, ādai zem acīm bija kaut kas pietrūcis, un FITODROGA acu krēms to ir kompensējis.
Tāpat vēlos teikt, ka abi FITODROGA līdzekļi ir ļoti patīkami lietošanā – ar maigu, vieglu un gaisīgu konsistenci, kas ļoti ātri uzsūcas un atstāj pēc sevis patīkamu sajūtu. Turklāt abas pudelītes lieliski izskatās uz stūra plauktiņa vannas istabā, jo ir ar gaumīgu dizainu. :)

Maija, 32 gadi
Sejas kopšanas rituāls man ir svarīga ikdienas sastāvdaļa. Rūpīgi attīru seju gan no rītiem, gan vakarā, regulāri lietoju sejas krēmu, labprāt palutinu savu seju ar dažādām maskām un serumiem, kā arī uzskatu, ka rūpes par sejas ādu ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām ikdienas skaistumkopšanā. Man ir paveicies, jo mana āda nav kaprīza - vairums produktu iedarbojas labi, tāpēc man patīk izmēģināt arī ko jaunu.  Testēju zīmola Fitofroga acu krēmu un serumu un.
Produkti ir baltas krāsas tūbiņās, ar askētisku dizainu. Produktiem nav smaržas, līdz ar to tie būs piemēroti arī jutīgākiem cilvēkiem. Serums ir samērā šķidrs, tāpēc jāpiesargās, lai neizspiestu par daudz - ar pavisam nelielu daudzumu produkta iespējams viegli noklāt visu seju. Tas labi klājas, nav taukains, āda paliek maiga un glāsmaina, ko var viegli just jau uzreiz pēc lietošanas - nakts krēma uzklāšana ir ļoti patīkams process.
Lietojot produktus aptuveni mēnesi, varu teikt, ka sejas ādas stāvoklis jūtami uzlabojies. Āda ir tīrāka, ir mazāk redzamas poras, vairs neesmu novērojusi izsitumus vai sausus pleķus, kas iepriekš parādījās gana bieži. Tumšie loki zem acīm ir ievērojami samazinājušies. Tiešām labi un efektīvi produkti! Iepriekš par šo zīmolu neko daudz nezināju, taču tagad varu droši ieteikt tā produkciju arī citiem. Paldies!Ilze
Neaizvietojami produkti. Jūtami mitrina, aizsargā un baro ādu. Esmu alerģisks cilvēks ar noslieci uz dermatītu. Kairinājumu pēc produktu lietošanas nejūtu it nemaz. Āda ir patīkama, mīksta un maiga!Laura, 36 gadi
Liels paldies par burvīgo Oxygen sejas krēmu! Tas ir tik maigs, patīkams un efektīvs, turklāt 100ml iepakojumā. Lepojos, ka mums Latvijā ir tik lieliski zīmoli!


"FITODROGA DERMOCOSMETIC" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai


FITODROGA  sadarbībā ar Medicine.lv 2021.gada nogalē Latvijas sievietēm piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing Face Tonic Anti Age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face Cream Anti Age". 

Līva, 38 gadi 
Pieteicos pamēģināt „Fitodroga Dermocosmetic” attīrošo toniku un sejas krēmu, jo ziemā mana āda kļūst izteikti sausa un jutīga, ikdienā lietotie produkti vairs nesniedz vēlamo efektu, savukārt īstos vēl nebiju atradusi. Ieinteresēja ne vien produktu sastāvs un solītais efekts, bet arī tas, ka līdzekļi ražoti Latvijā un par tiem iepriekš neko nebiju dzirdējusi.
„FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age” toniku lietoju katru dienu – no rītiem un vakaros. Produkts maigi puto un perfekti attīra ādu, tai skaitā dekoratīvo kosmētiku, kas patīkami pārsteidza – parasti man nepieciešams lietot papildu līdzekļus, lai iegūtu tīras ādas sajūtu. Ja pēc micelārā ūdens vai citu toniku lietošanas nereti ir sausuma sajūta, šis toniks to neradīja, tieši pretēji – āda šķita patīkami mitrināta un gatava turpmākajām procedūrām. Ļoti novērtēju arī to, ka līdzeklim nav uzmācīgas smaržas, lietošana ir ērta un patīkama. 
Pēc tonika lietošanas izmantoju „FITODROGA Dermocosmetic anti age sejas krēmu”, ko tāpat lietoju gan no rītiem, gan vakaros. Krēma pudelīte ir ļoti ērta, patika tas, ka ir dozators, tādējādi nav nepieciešams ar pirkstiem aiztikt tūbiņas saturu, turklāt izspiest var tieši tik, cik nepieciešams. Krēma tekstūra ir laba, tas viegli klājas, aromāts ir patīkams, neuzbāzīgs, nerada lieku kairinājumu, krēms nav taukains, uzreiz var uzklāt dekoratīvo kosmētiku.
Lietojot produktus vairākas nedēļas, varu teikt, ka ādas stāvoklis ir uzlabojies. Mazinājies sausums, jutīgums, vairs nenovēroju jaunas pumpiņas, āda ir maiga un patīkami pabarota. 
Šis noteikti būs mans produkts ziemas sezonai, paldies!

Sintija, 43 gadi
Medicine.lv atradu brīnišķīgu piedāvājumu izmēģināt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" komplektā ar sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age", kas radīts Latvijā. Saprotu, ka  man ir pienācis laiks izstrādāt ādas samīļošanas plānu. Mani uzrunāja, ka šī ir anti age sejas kopšanas kosmētika un ir piemērota jutīgai ādai. Iepazinos ar aprakstu un sapratu, ka šī dermokosmētika ir piemērota manas sejas ādas kopšanai, jo sastāvā ir dabīgas aktīvās vielas.
Priecājos, ka izdevās pieteikties, lai izmēģinātu šo vērtīgo  FITODROGA dermokosmētiku. Man ir jūtīga sejas āda, īpaši rudens/ziemas sezonā tā ir sausa, apsārtusi, uz ādas mēdz paradīties sarkani pleķi. Esmu mēģinājusi dažādus sejas kopšanas līdzekļus, lai pasargātu no ārējo faktoru nelabvēlīgās ietekmes. Bet rezultāti nav bijuši pārāk labi. Pamanīju arī, ka sejas āda vairs nav tik tvirta un gluda, parādījušās pirmās novecošanas pazīmes – krunciņas.
Dermokosmētikas dizains ir lakonisks, gaumīgs. Lietošana ļoti ērta, jo pudelītes ir ar dozatoriem. Dienu sāku ar attīrošo toniku, samitrinot vates plāksnīti un viegli notīrot seju, tas nedaudz uzputoja. Man ļoti patīk, ka tonikam ir viegls, dabīgs, atsvaidzinošs aromāts.Pēc tonika lietošanas rodas patīkama tīrības sajūta. Attīrošajam tonikam ir nomierinoša, mitrinoša iedarbība. Jāatzīstās, ka kādu laiku vispār nebiju lietojusi sejas tīrīšanas tonikus, jo pēc to lietošanas sejas āda tika kairināta.Tāpēc pirms tam seju vienkārši nomazgāju ar ūdeni. Sākot lietot FITODROGA attīrošo toniku, sapratu, cik svarīgi ir attīrīt seju, jo, pateicoties tam, jau pirmaja nedēļā samazinājās jutīgums, apsārtumi un iekaisumi. Arī vakarā notīrīju seju ar toniku, kaut nelietoju dekoratīvo kosmētiku, un ieraudzīju, cik netīra bija kļuvusi vates plāksnīte.
Pēc sejas attīrīšanas katru rītu un vakaru uzklāju Anti Age krēmu. Arī sejas krēma aromāts ir viegls,dabīgs un svaigs, un man ļoti patīk šī nomierinošā sajūta. Krēma tekstūra ir viegla, zīdaina un tas uzreiz uzsūcas sejas ādā.
Jau pirmajās reizēs pēc krēma uzklāšanas sajutu, ka āda ir gan mitrināta, gan pabarota un ir izveidojusies maiga aizsargkārtiņa.
Lietoju attīrošo toniku un anti age sejas krēmu veselu mēnesi un esmu sajūsmā par rezultātiem. Sejas āda vairs nav sausa un jutīga, pazuduši apsārtumi un iekaisumi. Sejas āda ir kļuvusi maiga, gludāka, krunciņas arī vairs nav izteiktas, jo tās ir piepildītas un izlīdzinājušās. Esmu sapratusi, ka sejas attīrīšana ar toniku un arī vecumam atbilstoša sejas krēma lietošana ir ļoti svarīga. Piekrītu, ka pareiza sejas kopšanas līdzekļu izvēle ir ilgtermiņa ieguldījums koptas ādas uzturēšanā. Esmu atradusi priekš sevis ideālo sejas kopšanas kosmētiku.
Sirsnīgs paldies uzņēmumam "FitoDroga " par šo  inovatīvo un unikālo dermokosmētikas radīšanu!

Gunda, 42 gadi
Portālā medicine.lv pieteicos uz divu soļu sejas kopšanas programmu ''Fitodroga Dermocosmetic'' testēšanu, jo mana āda ir sausa un jutīga, it sevišķi rudenī un ziemā tai nepieciešamas īpašas rūpes un aizsardzība.
Attīrošais toniks viegli putojas un noņem netīro ādas virskārtu. Tas ir baltā flakonā un ļoti ērti lietojams, viegli paspiežot pumpīti, līdz toniks izdalās. Ar vieglu, bet neuzkrītošu smaržu un ir ļoti patīkams ādai. Sastāvā esošā bambusa eļļa nodrošina mīsto pārklājumu, ilgstošais augu sastāvs pentavitin nodrošina mitrināšanu ilgā laikā.
Krēms ir modernā tūbiņā, ar vieglu smaržu, ļoti patīkamu konsistenci. Viegli izspiest no tūbiņas. Sastāvā ļoti daudz ziedu un augu ekstraktu, kuri nodrošina ilgstošu ādas aizsardzību un tvirtumu visas dienas garumā. Krēmu lietoju divas reizes dienā, pēc tonika lietošanas. Ar laiku pamanīju, ka āda pēc šādas rūpīgas un speciālas kopšanas kļuvusi pabarotāka, daudz skaistāka un izlīdzinātāka. Tas īpaši bija pamanāms zonās, kur parādās pirmās krunciņas un rezultāts tiešām bija iespaidīgi acīmredzams.
Notiekti iesaku lietot šo divu soļu programmu sejas kopšanai gada aukstajos mēnešos jutīgai un ļoti sausai sejas ādai, lai tā kļūtu pabarota un mirdzoša!

Katrīna, 46 gadi
Lasot medicine.lv rakstus, pamanīju, ka iespējams testēt sejas toniku un krēmu, īpaši piemērotu sausai un jutīgai sejas ādai. Tā kā man tāda ir, es nopriecājos par iespēju pamēģināt ko jaunu. Mani pārsteidza īpašais sastāvs gan tonikam, gan krēmam, jo pievienotais augu vasks un īpašais augu sastāvs iedarbojas uz sejas ādu ilgā laika posmā.
Abus – gan toniku, gan krēmu – lietoju divas reizes dienā un pēc nedaudz vairāk kā nedēļas man pazuda tā izteiktā ādas sausuma sajūta, kas bija iepriekš. Āda kļuva mitrināta un tika kārtīgi pabarota, tas bija ļoti jūtams.
Es turpmāk izvēlēšos tieši šo komplektu, jo, salīdzinot ar virkni citu līdzīgu efektu sološu produktu, „Fitodroga” solīto iedarbību man sniedza, apmierinot visas manas prasības attiecībā uz sejas kopšanas kosmētiku. Iesaku to pamēģināt arī citiem, kurām ir problēmas ar sausu ādu ziemas menešos un kas iepriekš ir vīlušies citos kopjošās kosmētikas produktos.
Liels paldies!

Tatjana, 32 gadi
Pēdējā laikā biju uzsākusi aktīvākus sejas kopšanas kosmētikas meklējumus, jo, sākot sevi pētīt, sapratu, ka sejas āda kļuvusi citādāka, pamanīju dažādas krunciņas tur, kur tās agrāk nebija, ādas tonis šķita nevienmērīgs, poras vairāk redzamas, kā arī, pavadot vairāk laika mājās apkures sezonā, bija parādījušies sausi pleķi zonā ap degunu un uz pieres. Pirms pandēmijas krietni vairāk lietoju dekoratīvo kosmētiku, jo strādāju klātienē un sanāca vairāk arī uzturēties svaigā gaisā, dodoties uz un no darba, iespējams, tāpēc tad nebiju pamanījusi iepriekš aprakstītās ādas izmaiņas. Taču tagad strādāju no mājām, dekoratīvo kosmētiku praktiski vairs nelietoju, sejas ādu nomazgāju tikai ar ūdeni, kā arī nelietoju nekādus mitrinošos, barojošos krēmus, un rezultātā sāku pamanīt arvien vairāk lietas, kas man savā sejas ādā nepatīk. Nepatīkami to apzināties, bet saprotu, ka novecošanās procesi ir sākušies un tas ir redzams arī uz sejas. L Ļoti nopriecājos, kad ieraudzīju medicine.lv iespēju pamēģināt kopjošo anti age kosmētiku sejai – turklāt vēl komplektu –, kas sola atrisināt manas ādas problēmas. Sapratu – laiks rīkoties un kaut ko darīt savas sejas ādas labā!
Pirmkārt, bija jau patīkama sajūta, saņemot šo komplektiņu – produkti izskatās profesionāli, pateicoties neuzkrītošajam dizainam, itin nekā lieka, ar saprotamu un uzskatāmu informāciju uz iepakojuma. Arī sākot lietot abus produktus, bija prieks par to, ka ir padomāts par makismāli ērtu lietošanu – gan tonikam, gan krēmam ir ērti dozatori. Īpaši pārsteidza, ka arī krēmam ir dozators, jo agrāk biju pieradusi, ka krēms ir vai nu burciņā vai tūbiņā, no kuras krēms jāizspiež.
Toniku un krēmu lietoju gan no rītiem, gan vakaros. Kaut arī kosmētiku nelietoju, lasīju, ka tik un tā āda ir jāattīra divas reizes dienā. Biju šokā, kad ieraudzīju uz vates plāksnītes, notīrot ādu ar toniku, netīrumus, neskatoties, ka katru dienu pāris reizes dienā seju skaloju ar ūdeni un kārtīgi nosusinu ar dvieli! Tātad tik tiešām – manis piekoptā ādas higiēna bija stipri nepietiekama, un, iespējams, daļēji arī tāpēc seja sāka izskatīties neapmierinoši. Man ļoti patika ādas sajūta pēc tonika lietošanas – bez foršās apziņas, ka āda tagad ir pareizi attīrīta, jau pirmajās reizēs sajutu arī, ka tā ir kļuvusi maigāka, saimtaināka, tāda kā mirdzošāka. Tonika aromāts bija pavisam neuzbāzīgs, labi arī tas, ka toniks nesatur spirtu.
Pēc ādas attīrīšanas ar toniku, lietoju anti age sejas krēmu – tam ir ļoti patīkama un maiga tekstūra, to ir viegli uzklāt un tas ātri uzsūcas ādā. Kā solīts – krēms tik tiešām palīdzēja izlīdzināt ādas toni, šīs izmaiņas pamanīju aptuveni pēc pusotras nedēļas ilgas krēma lietošanas. Arī poru redzamība šķiet, samazinājās, āda kopumā izskatās gludāka. Taču jau pirmajā lietošans reizē krēms radīja patīkamu sajūtu uz ādas, tā kļuva maigāka, bija patīkami tai pieskārties. Sausās ādas zonas uzreiz tika labi mitrinātas un nebija tik pamanāmas. Kad agrāk lietoju gan dekoratīvo kosmētiku, gan kopjošos līdzekļus sejas ādai, neatceros, ka kāds  no tiem būtu sniedzis tik jūtamu efektu un patīkamu sajūtu ādai. 
„FITODROGA Dermocosmetic” dāvāja patiesi lielisku ādas kopšanas pieredzi, ko ir vēlēšanās atkārtot atkal un atkal! Milzīgs paldies!


Piedzīvojot četrus gadalaikus, mūsu āda ir pakļauta nepārtrauktai vides mainībai. Rudenī un ziemā ādai ir jāspēj adaptēties apkures radītajam sausajam gaisam. Vienlaicīgi īsts pārbaudījums ir krasās atšķirības starp auksto, mitro āra gaisu un sauso, silto telpu gaisu, pastiprinot tendenci ādai kļūt sausai un jutīgai.

Ādas dabīgā aizsargbarjeras sistēma tiek vājināta, tai pietrūkst resursu un urbānā piesārņojuma faktori (ārējie alergēni) būtiski to ietekmē. Rezultātā āda kļūst sausa, iespējams pat iekaisusi.

Protams, ļoti būtisks ir dzīvesveids, kustības svaigā gaisā, masāžas, pietiekošs šķidruma daudzums ikdienā, pārdomāts uztura plāns, kas nenoliedzami nav atdalāms no ādas komforta nodrošināšanas, tomēr visticamāk ādai būs nepieciešams vēl papildus kopšanas režīms, lai papildinātu tās resursus ar tik ļoti vajadzīgo mitrumu un taukvielām, kas ir svarīgi faktori tās labsajūtas veicināšanā.

Normālas/sausas ādas kopšanas plānā primāri būtu jārūpējas par tās barjeras nostiprināšanu un ādas funkciju saglabāšanu.

Svarīgi vakaros ir noskalot seju ar ūdeni, tā primāri attīrot ādu no dienas laikā uzkrātajiem putekļiem un urbānā piesārņojuma. Būtisks solis vakara un rīta sejas kopšanas rituālā ir sejas attīrīšanas līdzeklis, kas noņem dekoratīvo kosmētiku (vakaros), līdzsvaro sejas ādas vides faktoru, mitrina to un sagatavo krēma uzklāšanai. Ir svarīgi pareizi izvēlēties krēmu, kas primāri balansē un aizvieto ādas dabīgo aizsargbarjeru, sekundāri satur mērķa aktīvo vielu ar papildus pievienoto vērtību ādas vajadzību risināšanā. Izvēloties kvalitatīvu kosmētiku, ir pārliecība, ka sastāvā iekļautās aktīvās vielas ir atbilstošā koncentrācijā mērķa sasniegšanai ar uz pierādījumiem balstītiem iedarbības rādītājiem.

Āda jutīsies lutināta, ja papildus šai bāzes programmai, īslaicīgu kursu veidā tiks lietoti aktīvo vielu koncentrāti (serumi) ar mērķprogrammu katras ādas individualizēto vajadzību risināšanai. Attīra seju, uzklāj serumu, tad atbilstošu sejas krēmu, tonālo kosmētiku ar obligāti nepieciešamo SPF faktoru un āda ir sagatavota dienai.

Ir ideāli, ja reizi mēnesī tiek veikta profesionāla sejas procedūra, kā arī specifisku jautājumu risināšanu uzticam dermatologam.

Un visam pamatā - rūpes par sevi, kas ir komplicēts, visaptverošs un nebeidzams process, kura laikā iepazīstam sevi, atklājam dažādās savas būtības šķautnes, strīdamies un konfliktējam, nosodām, iedrošinām, paslavējam un esam kopā 24 stundas ar šo mistisko būtni-ES.

Autors: FITODROGA DERMOCOSMETIC

SIA FitoDroga noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.6/16/l/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators.