PAR ZĪMOLU "FITODROGA DERMOCOSMETIC"

PIRMSĀKUMS

Visticamāk, ka retais kurš esam tik nozīmīgs Visuma kopumā, lai atstātu tajā būtisku nospiedumu, tāpēc tas nav pašmērķis sevis realizācijā, tomēr patiesa veiksme ir atrast sfēru, kura iedvesmo, attīsta un padara dzīves ceļojumu piepildītu.
Mūsu ceļš tika aizsākts 2020. rudenī, kad radījām savu zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC. Piedaloties konkursā un prezentējot jaunā zīmola vērtības, FITODROGA pievienojās Jelgavas Biznesa inkubatora profesionāļiem, lai realizētu gadiem lolotu ideju par ādai īpaši saudzējošas, bet vienlaicīgi iedarbīgas kosmētikas radīšanu. Zīmola vērtības balstās uz profesionālām zināšanām, augstu kvalitāti, drošību un efektivitāti.

ZĪMOLA DIBINĀTĀJA- INESE VILKA

Maģistrs pārtikas higiēnā, ar vairāk kā 20 gadu pieredzi kosmētikas produktu izstrādē/ ražošanā, kvalitātes vadībā, sava zīmola produktu formulās apvienojusi ādai visvērtīgākās un nepieciešamākās vielas, priekšroku dodot dabiskas izcelsmes izejvielām. Visos izstrādes un ražošanas posmos gādā par produktu drošumu.

ZĪMOLA DIBINĀTĀJA- RŪTA BOZOVIČA

Maģistrs vides dizainā, ar turpat 10 gadu pieredzi kosmētikas sfēras mārketinga materiālu gatavošanā, grafiskā dizaina un vizuālās identitātes izveidē. Ar pārliecību un degsmi par sava zīmola patiesajām vērtībām veicina zīmola atpazīstamību. Mākslinieciska būtne, kam estētika svarīga ik detaļā.

FITODROGA DERMOCOSMETIC KONCEPTS – LABĀKAIS, KO SNIEDZ AUGU SPĒKS UN ZINĀTNE

FITODROGA savām formulām pārdomāti ir atlasījusi vistīrākos dabīgos materiālus, iekļaujot produktos inovatīvus, patentētus augu aktīvo vielu kompleksus ar pierādītu efektivitāti, lai rezultātā piedāvātu ādai īpaši saudzējošus, bet vienlaicīgi iedarbīgus sejas un ķermeņa kopšanas produktus. Katrs FITODROGA kosmētikas produkts satur no trīs līdz piecām ļoti iedarbīgām sastāvdaļām, kas spēj strādāt ar vairākām problēmām vienlaikus. FITODROGA produkti balstīti uz dabīgas izcelsmes izejvielām (+96%) un nesatur minerāleļļu, silikonus, lanolīnu, alkoholu, formaldehīdu, parabēnus. Visi produkti ir dermatoloģiski testēti starptautiskā akreditētā laboratorijā, lai apgalvojums “piemērots jutīgai ādai“ būtu izvērtēts ne tikai formulu izstrādes procesā, izvēloties izejvielas, bet arī testēts atbilstoši metodikai, garantējot drošumu produktu lietotājiem. Lai produkti būtu īpaši patīkami lietošanā, tiem pievienota gaistoša, ļoti viegla smarža bez alergēniem, ražota Francijā.
Līnija ir balstīta uz aktuālo tendenci “clean beauty”, primāri nodrošinot ādas pamatvajadzības. Produkti veidoti kā ikdienas balsta programma ādas vitalitātes un labsajūtas saglabāšanai. Produkti ir viens otru papildinoši, sniedzot noturīgu ilgtermiņa rezultātu.

FITODROGA LABORATORIJA. KVALITĀTE UN DROŠĪBA

FITODROGA RAŽOTNE. PROFESIONĀLI.

FITODROGA DERMOCOSMETIC IESAKA

FITODROGA zīmola radītāji vēlas uzsvērt, ka rūpēm par ādas labsajūtu un skaistumu jābūt kompleksām. Viens no stūrakmeņiem rūpēs par ādas skaistumu ilgtermiņā, primāri ir preventīva, pareiza ikdienas ādas kopšana mājas apstākļos. Tai jābūt ikdienas rutīnas sastāvdaļai, kā pamatu izvērtējot esošo ādas stāvokli, nevis vecumu. Specifisku ādas problēmu gadījumā šo ikdienas ādas kopšanas programmu papildina ar dermatologa vai kosmetologa izvērtētu risinājumu mērķa vielu kursa vai aparātu tehnoloģiju (radiofrekvences, lāzeru, gaismas terapijas u.c.) veidā.

Mainīgais ziemeļvalstu klimats ir īsts izaicinājums jutīgai ādai. FITODROGA PRODUKTI ir ideāls risinājums pilnvērtīgai ādas aizsargbarjeras atjaunošanā.

Mīlestībā- FITODROGA DERMOCOSMETIC 

SIA FitoDroga noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.6/16/l/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators.